Kaip sutarti su pinigais

Kaip sutarti su pinigais

Patarimai apie tai, kaip mintimis galite sudaryti palankesnes sąlygas pinigams pas jus ateiti.

Pinigų gausa

Laikykitės požiūrio, kad pasaulyje pinigų yra pakankamai visiems. Kai jūs gaunate pinigus, tai nereiškia, kad kažkas jų netenka – tiesiog pinigai pereina iš vienos vietos į kitą (dažniausiai mainais į kažką kita). Pinigai mėgsta cirkuliuoti, taigi jie paprasčiausiai juda.

Jums nereikia rūpintis, nerimauti ar pavydėti, kiek pinigų turi kiti – galvokite kiek pinigų reikia būtent jums. Kai kažkas gauna pinigų, nemanykite, kad dėl to jums liko mažiau. Priešingai, tegul tai būna jums įrodymas ir pavyzdys, kad ir jūs galite gauti tokią pačią sumą (arba tiek, kiek jums reikia).

Pinigų galia

Kai galvojate apie pinigus ar norimą uždarbį, nesuteikite pinigams jokios galios ir negalvokite, kad gavę pinigų jūs būsite pajėgesni. Jei manysite, kad pinigai turi galios, jie bus stipresni už jus ir patys pasirinks, kur jiems būti, t.y., greičiausiai pasiliks ten, kur yra, arba keliaus pas tą, kuris jiems nurodys ateiti.

Priešingai, visa galia ir energija slypi jumyse. Laikykitės požiūrio, kad visa jėga yra jūsų rankose, nepaisant to, kiek pinigų turite.

Teigiamas požiūris

Leisdami pinigus niekada negalvokite, kad tai jums per brangu ar kad išleidžiate paskutinius pinigus ir negailėkite leidžiamų pinigų. Visuomet galvokite teigiamai: jei perkate, vadinasi jums to reikia ir galite sau tai leisti. Net jei santaupų liko ne per daugiausia, žinokite, kadangi sugebėjote sukaupti tiek pinigų, sugebėsite tai padaryti ir dar kartą.