Pigių paskolų vajus

pigūs greitieji kreditaiPigūs greitieji kreditai yra – svajonė. Sunku būtų Lietuvoje surasti žmogų, katras nebūtų pasinaudojęs greitais kreditais. Gal turtingiausi ir nesinaudoja tokiom paslaugom, bet eiliniai žmonės bent kartą tikrai yra pasiskolinę iš tokių bendrovių. Daug tokių žmonių sugrįžta pasiskolinti ir antrą kartą. Ir trečią… Ir ketvirtą… Jie gali turėti kelias paskolas vienu metu. Aišku, kad taip gali atsirasti problemos iš to lygioje vietoje, bet ką čia jau bepadarysi. Jei reikia skolintis, tai ir skoliniesi. Jei reikia penkių greitų kreditų, tai ir imi tiek. Be pinigų šiais laikais – niekur ir niekaip.

Dėl tokio kreditų čiupimo žmonės ypač paklausiai vertina pigias paskolas. Paprastai jie skolinasi daug, bet jei jiems dar yra pasiūloma pasiskolinti pigiau – reikalai pasidaro įdomesni. Dabar tas ypač aktualu, nes prasidėjo pigių paskolų vajus. Kaip tą suprasti? Matote, greitos paskolos yra sezoninė prekė. Kaip kokie ledai. Vienu metų laiku jos pigesnės, o kitu jau gali būti brangesnės. Labai daug kas priklauso nuo žmonių gaunamų pajamų, poreikio skolintis ir bendros visuminės paklausos.

Vasara yra toks laikotarpėlis, kai paklausa greitiems kreditams smarkiai išauga. Taip konkurencija tarp skirtingų bendrovių pasidaro mažesnė nei kitais metų laikais. Atostogos, kelionės ir visi kiti panašūs vasariniai reikalai reikalauja pinigų daugiau nei kitais metų laikai, kai niekas atostogauti nenori. Todėl visi žino, kad jiems vienok nubyrės kažkokia dalis visuminės kreditų paklausos. Todėl jie gali mažiau konkuruoti ir pasiūlyti kreditus geresnėm sąlygom.

Antai, visokios nuolaidos yra viena medalio pusė. Jos buvo ir bus, čia vasaros laikotarpis neturi nieko su tuo labai daug bendro. Bet bendras kainų sumažinimas jau yra visai kitaip. Vasaros metu, pigiausi greitieji kreditai pradedami siūlyti visiems. Beveik visi gali pasiskolinti pigiausiai net kai nėra nuolaidų. Be nuolaidų greitieji kreditai vasarą irgi gali būti pigūs. O kreditą imant internetu gali būti ir dar pigiau. O imant jį pirmą kartą išsirinkus bendrovę – pigiausias greitasis kreditas neabejotinai bus suteiktas net ir lyginant su kitų bendrovių nuolaidom kreditams.

Kas yra svarbiausia tai būti atidiems ir labai gerai išsirinkti iš kur skolintis. Lietuvoj bendrovės naudojasi situacija, kad tie kas ima greitas paskolas nėra labai gerai susipažinę su visom bendrovėm ir jų sąlygom. Todėl jie renkas geriausiai žinomus vardus ir neieško kitų bendrovių. O tuomet taip ir pasinaudojama situacija ir garsesnės bendrovės pasiūlyti brangesnius greitus kreditus. Todėl reikia atydžiai išsirinkti kur, kaip, kada skolinimasi, nes gali reikėti permokėti priešingai pasirinkus.