Greitos paskolos internetu

Viena iš didesnių inovacijų tarp paskolų tipų buvo prieš kokį penkioliką metų Lietuvoje dienos šviesą išvydusios greitos paskolos. Iš pradžių tai buvo tik paprastos vartojamosios paskolos, kurios buvo suteikiamos greičiau (dažniausiai tą pačią dieną), su mažiau patikrinimų, bet su didesnėmis palūkanomis.

Bet visai ne už kalnų buvo ir kita, dar didesnė inovacija. Tai buvo greitos paskolos internetu. Jos suteikė galimybė eiliniams lietuviams gauti greitą paskolą, ko iki tol didelė dalis jų padaryti negalėjo. Čia buvo vienas iš inovacijos aspektų, padarantis šią paskolų rūšį kiekybiškai kitokią. Bet prie šių paskolų priejimą turėjo ne tik, kad eilinis lietuvis, bet net ir bedarbiai, kurie dabar galėjo pasiskolinti, nors ir prastenėmis sąlygomis nei įprastai skolinasi žmonės, turintys darbus ir nuoseklias pajamas.

Tai buvo gerai, bet buvo ir dar geresnė naujiena – greitos paskolos internetu buvo ir yra suteikiamos vos per 15 minučių nuo paskolos prašymo užpildymo. Tai padaryti gali kiekvienas tiesiog internetu. Tai suteikė didžiulį patogumo privalumą šiai paskolai, kurio bet koks kitas skolinimosi būdas neturėjo.

Jei to dar būtų maža, tai greita paskola buvo suteikiama su įvairiomis nuolaidomis, kuomet klientui keletą mėnesių nereikia mokėti palūkanų, jis gali dalyvauti partnerystės programuose ir rinkti taškus, už kuriuos paskui gali grąžinti palūkanas… Greita paskola internetu suteikia daug galimybių daugybei eilinių žmonių, kurių jie neturėjo iki tol. Todėl ši paslauga ir yra tokia populiari ir mylima Lietuvoje.

Tagged with: , , ,