Greita paskola paliekant užstatą: kur?

greitos paskolos su užstatuDabar yra paplitusios greitos paskolos be užstato. Kas tik nori surasti tokią paskolą – nesudėtingai tą galės padaryti. Tokių bendrovių nemažėja, o net priešingai – stabiliai didėja. Nutinka dar ir taip, kad bendrovė gyvavusi kurį laiką paima ir pakyla į dangų, pranešdama apie save pasauliui. Visai neseniai taip nutiko su dviem iki tol kelerius metus gyvavusiomis, bet mažai žinomomis bendrovėmis. Net ir savo laiką atgyvenę ir kiek nusmukę kreditoriai rinkos nepalieka. Ši paprasčiausiai per daug pelninga, todėl galima labai sėkmingai išsilaikyti net ir su nedideliu kiekiu klientų.

Bet va surasti greitą paskolą su užstatu yra gerokai sunkiau. Tai neturėtų stebinti. Visi šie verslo objektai yra suinteresuoti teikti greitas paskolas be užstato. Tokiu būdu jie gali prašyti ir sėkmingai gauti didesnes palūkanas. O žmonės neturėdami iš ko rinktis būtinai sutiks su randamomis sąlygomis. Užstato palikimas, kaip ir kitų skolinimo transakcijų atveju, reikštų sumažėjusią riziką. Tai privestų prie mažesnių palūkanų ir apskritai geresnių sąlygų, nes kreditorius nebegalėtų pagrįsti savo reikalaujamų palūkanų. Pastarosios iki valstybės įvestų apribojimų galėjo siekti net kelis šimtus metinių palūkanų. O tai skaičius yra didžiulis. Palyginimui ir geresniam suvokimui galime pasakyti, kad eilinė būsto paskola net ne pačiame geriausiame banke siekia vos kelis procentus per metus.

Būtent dėl to šie verslai nėra suinteresuoti pasiūlyti greitųjų paskolų su užstatu. Tai tiesiog neapsimoka. Daug naudingiau siūlyti labai brangias paskolas be užstato, motyvuoti aukštas kainas rizikos prisiėmimu ir paskolų greičiu jas suteikiant. Tai leidžia lengviau suvokti, kodėl toks reikšmingas akcentas viešojoje erdvėje yra dedamas ant kredito suteikimo greičio. Turbūt frazė “greita paskola per 15 minučių” yra įaugusi į kraują. Ją kartoja kone kiekviena greitas paskolas be užstato teikiančių bendrovių. Net apsilankę kokiame nors internetiniame puslapyje, reklamuojančiame šias paskolas arba nuvykę į pačių kreditorių internetines svetaines, ten pamatysite lygiai tas pačias frazes, tuos pačius marketingo šūkius.

Todėl surasti kur gauti greitą paskolą paliekant užstatą yra daug sudėtingiau. Nereikėtų susidaryti įspūdžio, kad tokių paslaugų nebūną. Jų yra pakankamai daug. Paprasčiausiai jos nėra taip smarkiai žinomos, nes jų klientų ratas yra mažesnis ir labai selektyvus. Viena iš tokių bendrovių yra Mogo. Naudodamiesi šio banko paslaugomis galite pasiimti paskolą užstatydami savo automobilį. Skirtingai nei kituose bankuose, Mogo kreditas yra prieinamas praktiškai kiekvienam, nes užstato sąlygos yra labai aiškios ir nedviprasmiškos. Turi automobilį – paskolą tikrai gausi ir labai greitai. Kas gali ir neišvengiamai skirsis, tai tik maksimalios paskolos dydis, priklausysiantis nuo automobilio vertės.

Bigbank yra dar vienas iš nedaugelio bankų garantuojantis paskolas su užstatu. Čia kreditų pasirinkimas kiek platesnis, nes nėra tikslingai ieškoma tik klientų su automobiliais. Todėl čia greita paskola su užstatu turi platesnį spektrą. Šį kreditų banką turėtų rinktis ieškantys daugiau įvairovės galimybėms skolintis us užstatu.