Greita paskola nemokamai

Pasiskolinti nemokamai šiandien nebėra lengva užduotis. Pradžioje buvo daug kompanijų, kur galėjai gauti greitą paskolą nemokamai. Bet su laiku viskas pasikeitė ir tik nedidelis skaičius kompanijų gali pasiūlyti nemokamą paskolą. Bet svarbiausia, kad jų dar galima rasti. Ateityje gal apskritai tokio dalyko nebeliks, bet kol galime pasiskolinti šitaip, kodėl gi ne?

Greitai paskolai gauti be palūkanų ir kitų mokesčių reikia būti gerai susipažinus su kompanija ir akcija. Niekada nereikia sumaišyti greitos paskolos nemokamai ir paskolos be palūkanų. Pirmu atveju ką gauni, tą ir grąžini, nėra paslėptų sąlygų ir nėra jokių kitų mokesčių ir priemokų. Antru atveju viskas kitaip. Pasiskolint, tai pasiskolini, bet grąžinti reikės daugiau. Palūkanų mokėt nereikia, bet yra kiti mokesčiai, o jų nepamačius galima nudegti nagus. Į tuos mokesčius neįeina palūkanos, bet yra palaikymo mokesčiai, suteikimo mokesčiai, registracijos mokesčiai ir dar visokie kiti mokesčiai. Tai dabar žmonės yra atsargesni su tokiom vadinamom nemokamom paskolom, kurios iš  tiesų net nėra nemokamos, bet tik taip vadinasi. Tas pats buvo atsiradus greitoms paskoloms, kai žmonės skolinosi nieko nežinodami apie besikaupenčias skolas, kai greitos paskolos neišeina grąžinti sutartą dieną. Visi pasimokė ir nebesiskolino taip neatsargiai. Tas pats ir dabar – kažką suviliojo vadinama greita paskola be palūkanų, bet pasirodė, kad tie kiti mokestėliai sudarė dar didesnę sumą nei kad kitur.

Atmetus šitą įspėjimą, nemokamos paskolos gali būti visai naudingos. Nereikia galvoti, kad niekas jų nebesuteikia, nes suteikia dar ir kaip. Tik reikia mokėti ieškoti ir gerai atsirinkti. Anos gali būti naudingos grąžinti kitoms paskoloms. Kiti skuba ieškoti refinansavimo ar puola į visokias apgavikų pinkles ir nelegalias schemas. Bet kai supranti, kad greita paskola gali būti paimta nemokamai, tu gali išnaudoti tokias žinias. Gali pasiskolinti nemokamą paskolą ir grąžinti kitas, kitose kompanijose. Tokį žaidimą galima tęsti kol yra kas suteiktų tokias paskolas. Dar aišku galite pasinaudoti ir kokių ten patikimų žmonių draugija tokioj schemoj. Patikimas ir pasitikintis draugas gali savo vardu pasiskolinti, paduoti pinigus tau, o paskui ten kai išeis, galėsi atiduoti tam draugui, kad šis per savo sąskaitą galėtų grąžinti pasiimtą greitą paskolą.

Jau vien ką pasako tokios schemos. Viskas čia yra visiškai legalu, negalvokit, kad negalit tuo pasinaudoti. Bet ne visi supranta, kad greita paskola nemokamai gali būti šiaip išnaudoti. Dabar kai jau žinai, tai laisvai gali pasinaudoti šiais patarimais.

Tagged with: , ,