Kaip gauti didesnį darbo užmokestį

Kada didinti valandinį įkainį

1. Kai pagerinate savo teikiamas paslaugas arba patobulinate savo sugebėjimus. Jei per tokį patį laiką (pvz., 2 valandas) sugebate suteikti klientams vertingesnes paslaugas nei anksčiau, arba jei toms pačioms užduotims atlikti sugaištate mažiau laiko nei įprasta, tuomet pagrįstai galite padidinti savo įkainį. Padidėjusi kaina atspindės geresnę darbų kokybę ir (arba) padidėjusį našumą.

2. Kai smarkiai išauga paklausa. Jeigu jūs nebespėjate aptarnauti visų klientų ir dėl to esate priversti atsisakyti naujų užsakymų bei neturite laiko pasinaudoti atsiradusiomis galimybėmis, reiškia, kad paklausa viršija pasiūlą. Metas pakoreguoti paklausos ir pasiūlos santykį. Padidinę paslaugų kainas, klientų skaičių sumažinsite iki tokio, kokį pajėgsite aprėpti, tačiau nuo šiol atlikdami tą patį darbą uždirbsite daugiau pinigų.

3. Kai norite dirbti trumpesnę darbo dieną. Jeigu sumažinsite savo darbo valandas, tuo pačiu sumažinsite ir pasiūlą. Padidintas įkainis šiuo atveju atspindės du dalykus. Pirma, tai pasiūlos sumažėjimą, o antra – jūsų poreikį uždirbti tiek pat per trumpesnį laiką.

4. Kai norite ištirti situaciją ir gauti naujos informacijos. Didesnio valandinio užmokesčio išmėginimas yra pagrįsta ir prasminga priežastis kainai pakelti. Tiesa, tokio pobūdžio bandymus derėtų gerai apgalvoti ir pasirūpinti atsarginiu planu, kuriuo galėtumėte pasinaudoti, jeigu didesni įkainiai sukeltų smarkų nepasitenkinimą tarp klientų.

Kaip pasiekti didesnį darbo užmokestį

1. Tobulinkite savo sugebėjimus ir teikiamas paslaugas. Skirkite laiko ir pinigų savo įgūdžiams gerinti ir paslaugų vertei didinti. Stebėkite, kokioje srityje jums geriausiai sekasi, ką dirbdami jaučiatės geriausiai, ir judėkite ta linkme. Skaitykite knygas, užsirašykite į seminarus ar kursus, bendraukite su kitais žmonėmis, kuriems sekasi toje pačioje srityje. Domėkitės, kokios techninės naujovės (įrankiai, įrengimai, kompiuterinės priemonės ir t.t.) galėtų vesti jus į priekį ir nebijokite jų išmėginti.

2. Negaiškite su tais dalykais, kurie jums trukdo. Sukurkite tvarkingas ir automatizuotas sistemas kasdienėms užduotims atlikti bei nebijokite atmesti to, kas nenaudinga.

Sąskaitų išrašymas, mokėjimų surinkimas, mokesčių tvarkymas, naujų klientų supažindinimas su jūsų darbo procesais, atsakymai į dažniausius klientų klausimus – panašūs darbai gali užimti didelę dalį jūsų laiko, tačiau jei pasirūpinsite reikiamais dokumentų šablonais, programine įranga ir pan., visa tai atliksite greitai ir neeikvodami jėgų.

Taipogi stebėkite savo klientus – jei matysite, kad kuris iš jų atneša mažai naudos, tačiau darbas su juo užima daug laiko, atsisakykite tolimesnio bendradarbiavimo. Analogiškai analizuokite ir savo teikiamų paslaugų ar siūlomų produktų įvairovę – jei produktas ar paslauga nepasiteisina visu 100%, atsisakykite jų.

3. Palaikykite ryšius. Kaupkite gerus klientų atsiliepimus: kai suteikiate naudingas paslaugas, paprašykite, kad jie parašytų atsiliepimą ar trumpą rekomendaciją. Paklauskite, gal jie gali rekomenduoti kitų klientų. Bendraukite su klientais – retkarčiais pasidomėkite, kaip jiems sekasi bei praneškite, ką naujo galite pasiūlyti (tačiau nedarykite to per dažnai, kad neįkyrėtumėte, be to, siūlykite tik tai, kas atitinka numanomus jų poreikius). Jei praeityje turėjote gerų klientų, su kuriais santykiai nutrūko, susisiekite su jais – galbūt pavyks atkurti naudingą bendradarbiavimą.